• Ubytování Příbram - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Příbram - Switch to English   
  • Unterkunft Příbram - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Příbram - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Пpжибрaм - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Příbram
Příbram - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Penzion Kamejk ***
[ Ubytovanie Příbram - Kamýk nad Vltavou č.p. 217 ] - Kamýk nad Vltavou

Penzion Kamejk

Penzión Kamejk rodinného typu sa nachádza v Kamýk nad Vltavou na pravom brehu rieky Vltavy. Zo slnečnej terasy penziónu budete mať vltavskej údolie spolu s dedinkou ako na dlani. Penzión Kamejk v Kamyk nad Vltavou ubytovanie:. Penzión Kamejk v Kamyk nad Vltavou ponúka ubytovanie v niektorom zo 7 izieb. 1x jednoposteľová, 2 x 2lôžková, 2 x 3lôžková, 1x suite pre 4 osoby, 1x suite pre 5 osôb. Pre deti do 3 rokov požičiame detskú postieľku zadarmo.

ceny od 700,00 Kč

Informačná službaZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMinigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbRybolovReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTuristikaVidiekPobyty s deťmiLov rýbPríroda

Equitana Hotel Resort ***
[ Ubytovanie Příbram - Martinice 1 ] - Březnice

Equitana Hotel Resort

Equitana Hotel Resort sa nachádza pri Březnice na Příbramsku v malebnom prostredí podbrdské krajiny. Svojou polohou a zariadením je hotel vhodným miestom pre konanie firemných akcií, pracovných stretnutí, seminárov a prezentačných akcií. Equitana Hotel Resort v Březnici ubytovanie:. Equitana Hotel Resort v Březnici ponúka komfortné ubytovanie v hotelových izbách. Môžete si vybrať z niekoľkých typov izieb a apartmánov s celkovou kapacitou 132 lôžok.

ceny od 1 700,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 130Prednášková sálaInformačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOBezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeSprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Zaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOStolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Aerobik, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOStrelnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbLovRybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

ERMI HOTEL ***
[ Ubytovanie Příbram - Královky 197 ] - Jince

ERMI HOTEL

Hotel ERMI tiež v Jince je zrekonštruovaný hotel s príjemnou rodinnou atmosférou, situovaný v krásnom prírodnom prostredí Brdské vrchoviny pod lesom "Slonovcem" s výhľadom na bájny vrch Plešivec. Mestečko Jince sa nachádza v Stredočeskom kraji asi 50 km ďaleko od Prahy. Hotel ERMI tiež v Jince ubytovanie. Hotel ERMI tiež v Jince poskytuje pre svojich klientov ubytovanie s raňajkami, s možnosťou rozšírenia na ubytovanie s polpenziou alebo plnou penziou.

ceny od 1 200,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťPrednášková sálaBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 250,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLovJazda na koniVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZimné športyVodné športyLetné športyTuristikaSpa & wellnessRomantickéVidiekKongresyPobyty s deťmiBusinessLacné ubytovaniePríroda

Coupé ***
[ Ubytovanie Příbram - Čs.Armády 146 ]

Penzión Coupé je novo otvorený penzión, ktorý sa nachádza v blízkosti centra mesta Příbrami bezprostredne pri autobusovej i vlakovej stanice. Penzión Coupé v Příbram UBYTOVANIE:. Penzión Coupé v Příbrami je novo zrekonštruovaný, kde nájdete tu päť útulne zariadených, príjemných dvojlôžkových izieb so sociálnym zariadením, sprchou a TV. Celková kapacita penziónu je 10 lôžok. Penzión Coupé ubytovanie v Příbrami REŠTAURÁCIE:.

ceny od 540,00 Kč
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA